Hokejsti HK Bardejov v sobotňajšom, 3. štvrťfinálovom  zápase play off  2. ligy zdolali Rimavskú Sobotu 5:4, keď im vyšla predovšetkým 2. tretina. Nedeľňajší zápas priniesol opatrný začiatok, dvakrát dvojgólový náskok súpera, ktorý domáci hokejisti dokázali zmazať, nevyužité dve päťminútové presilovky domácich, víťazný gól hostí v oslabení, nepremenený nájazd Matúša Leskovjanského, ale aj veľa nervozity na oboch stranách spôsobenej aj pričinením mužov v pruhovanom.

Zmenu na trénerskom poste hráčom oznámil pred stredajším tréningom generálny manažér HK Bardejov, Vladimír Ducár.
Vedenie HK Bardejov sa z dôvodu neuspokojivých výsledkov, kde v posledných 8 stretnutiach dokázalo vyhrať len v jednom zápase, a aj to až po samostatných nájazdoch, rozhodlo pre zmenu na trénerskej pozícii. Bola ukončená spolupráca s trénerskou dvojicou Ján Vodila a Miroslav Ihnačák a novým trénerom sa stal Peter Zambori.

Uplynulý víkend odohrali hokejisti HK Bardejov v Rimavskej Sobote dva štvrťfinálové zápasy 2. ligy. V sobotu prehrali 6:2 a v nedeľu po zlepšenom výkone a zmenách vo formáciách 4:3 po
predĺžení.

Už teraz v sobotu, 4.3.2023, privítame súpera z Rimavskej Soboty v treťom zápase playoff. Pokiaľ si hráči HK Bardejov chcú predĺžiť sezónu, musia bezpodmienečne vyhrať a vynútiť si v nedeľu štvrtý zápas série. Bardejovčania do tohto stretnutia nastúpia už pod taktovkou nového trénera, ktorým je Peter Zambori.

HKM R. Sobota - HK Bardejov 6:2 (2:0, 3:0, 1:2)

HKM R. Sobota - HK Bardejov 4:3pp (2:1, 1:0, 0:2, 1:0)

Bardejovčania po nepresvedčivom výkone doma podľahli hokejistom HC Dukla Senica, ktorí predviedli bojovný a taktický výkon, za ktorý si z Bardejova odviezla domov tri body.

HK Bardejov skončilo s jedným víťazstvom po samostatných nájazdoch na poslednom, šiestom mieste nadstavbovej časti so ziskom 9 bodov.

Dnešný zápas ukázal, že z Rimavskej Soboty sa body len tak ľahko neodnášajú.

Domáci mali slabší začiatok, keď ich Bardejovčania zaskočili troma gólmi v úvodnej tretine, ale v závere dokázali zamakať. Naopak Bardejovčania nedokázali odpovedať na tri rýchle góly domácich z úvodu tretej tretine, ktorými si naklonili zápas na svoju stranu a víťazstvo si udržali až do konca zápasu.

Mužstvo HK Detva po výbornom výkone vrátilo Bardejovčanom požičané a v zápase bohatom na góly ukázalo svoju silu.

Na 4 góly domácich v úvodnej tretine síce odpovedali rovnakým počtom gólov v druhej tretine, ale domáce medvede aj v tejto tretine strelili dva góly a po jej skončení vyhrávali 6:4.

Detvianske medvede od prvých minút dostali domáci tím pod tlak.

Ako prvý na trestnú lavicu smeroval domáci obranca Palko a hostia sa po strele Hlinku tešili z úvodného gólu. Do bránky sa prvýkrát v sezóne postavil Ľuboš Krochta. Prvá tretina priniesla už len vylúčenia na oboch stranách. Počas prestávky sa divákom predstavila krasokorčuliarka Rita Janovska z Krasokorčuliarskeho klubu ľadové peklo Bardejov.

Počas 1. prestávky sa na ľadovej ploche predstavili mladí hokejisti z Mládež HC 46 Bardejov a v 2. boli vyžrebovaní výhercovia tomboly.

Na zápas 1. kola nadstavby cestovali hokejisti HK Bardejov na ďaleké Záhorie, do 20-tisícovej Senice. Spoločný obed tím absolvoval v kolibe Likava, neďaleko Ružomberka.

Pred zápasom hráči absolvovali rozcvičku na suchu. Prvá tretina bola nevýrazná a bez väčších šancí na oboch stranách. V úvode 2. tretiny rozjasal domácich, vyše 2 500 fanúšikov, gólom obranca Mikéska.

Manažér HK Bardejov, Vladimír Ducár, dnes pred večerným tréningom oznámil zmenu na trénerskom poste: ,,Vedenie HK Bardejov sa rozhodlo pre zmenu na trénerskej pozícii. Ukončili sme spoluprácu s Marcelom Paulovským, ktorého vystrieda trénerská dvojica Ján Vodila a Miroslav Ihnačák."

Od novej dvojice klub očakáva, aby tím získal, čo najlepšie umiestnenie pred blížiacim sa play off a zabojoval o postup do 1. ligy.

Sabinovčania po štvrtkovej prehre s Kežmarkom 2:7, chceli v zápase s Bardejovom pomýšľať o prvom víťazstve v prebiehajúcom ročníku. Hokejisti HK Bardejov potrebovali naplno bodovať. Ako býva zvykom, keď veľmi chceš, tak nie a nie streliť gól. Z 18 pokusov v 1. tretine nepadol do brány Feketeho žiaden gól.

Počas 2. tretiny do hry už nezasiahol zranený Tomáš Leščišin, ktorý bude chýbať aj v náročnom zápase s Kežmarkom.

Zápas sa pre zverencov Marcela Paulovského nezačal najlepšie. V 10. minúte úvodného dejstva sa súper dostal do vedenia. Po prestávke kubínske medvede rýchlym gólom zvýšil svoj náskok na rozdiel dvoch gólov. O dve a pol minúty do obratu zavelil domáci Leščišin 1:2. Pri góle si asistenciu pripísal obranca Polaček a brankár Smik.

V 34. minúte potešil priaznivcov hokeja vyrovnávajúci gól Leskovjanského. Bardejovčania ťažko hľadali recept na dobre chytajúceho Maťovčíka, na ktorého vyslali 37 striel.

Po dlhšej pauze sa hokejisti HK Bardejov predstavili pred domácim publikom. V zostave pre zranenie chýbal Tomáš Lopáček a dlhodobo zranený je Erik Renčok. Tréner Marcel Paulovský mal tak k dispozícii iba tri kompletné formácie. Jeho náprotivok, Richard Šechný, sa mohol spoliehať na všetky štyri.

Hokej sa divákom musel páčiť, napriek iba dvom gólom v riadnom hracom čase. Bardejovčania v závere zápasu ubránili početnú nevýhodu o dvoch hráčov. V predĺžení gól nepadol a nasledovali nájazdy, v ktorých skórovali Lúč i Rákoš, no gól Šimčáka znamenal dva body pre Trebišov.

Partneri 2021/2022

Partneri 2022/2023

Partneri 2023/2024

Č. zmluvy Zmluvná strana Typ zmluvy Dátum podpisu Zverejnené Zmluva v PDF Použitie sponzorského
2019/1 RETEC s.r.o. Sponzorská 1.1.2019 31.1.2019 stiahnuť stiahnuť
2021/1 PESMENPOL spo. s.r.o.  Sponzorská 1.6.2021 2.6.2021 stiahnuť stiahnuť
2021/2 SKAT s.r.o. Sponzorská 2.9.2021 5.9.2021 stiahnuť stiahnuť
2021/3 MASTRA s.r.o. Sponzorská 2.9.2021 5.9.2021 stiahnuť stiahnuť
2021/4 PAVLIČKO a partneri, s.r.o.  Sponzorská 1.9.2021 5.9.2021 stiahnuť
2021/4 PAVLIČKO a partneri, s.r.o.  Dohoda o ukončení 25.10.2022 25.10.2022 stiahnuť
2021/5 SP-STAV BJ, s.r.o. Sponzorská 1.9.2021 5.9.2021 stiahnuť
2021/6 Miroslav Banas- UNIVER Sponzorská 3.9.2021 5.9.2021 stiahnuť stiahnuť
2021/8 Repasmont Slovakia s.r.o. Sponzorská 25.10.2021 25.10.2021 stiahnuť stiahnuť
2022/7 DD21 s.r.o. Sponzorská 1.8.2022 16.8.2022  stiahnuť stiahnuť
2022/8 Mestské lesy Bardejov s.r.o. Sponzorská 2.8.2022 16.8.2022  stiahnuť stiahnuť
2022/9  F&M CATERING s.r.o. Sponzorská  4.8.2022 16.8.2022  stiahnuť stiahnuť
2022/10  UDERMAN s.r.o. Sponzorská  15.8.2022 16.8.2022  stiahnuť stiahnuť
2022/11  BERSICOMP s.r.o.  Sponzorská  15.8.2022 16.8.2022  stiahnuť stiahnuť
2022/12  cafe de france s.r.o. Sponzorská  6.9.2022  3.10.2022 stiahnuť stiahnuť
2022/13   Repasmont Slovakia s.r.o. Sponzorská   10.10.2022  4.11.2022 stiahnuť  stiahnuť
2022/14   HG STAV s.r.o. Sponzorská   13.10.2022  4.11.2022 stiahnuť  stiahnuť
2022/15   PR Victory s.r.o. Sponzorská   20.10.2022  4.11.2022 stiahnuť  stiahnuť
2022/16   KANSKY car s.r.o. Sponzorská   20.10.2022  4.11.2022 stiahnuť  stiahnuť
2022/17   Miroslav Banas - UNIVER Sponzorská   25.10.2022  4.11.2022 stiahnuť  stiahnuť
2022/18   Mestské lesy Bardejov s.r.o. Sponzorská   15.11.2022  25.11.2022 stiahnuť  stiahnuť
2022/19   SALMAN BAU, s.r.o. Sponzorská   25.10.2022  25.11.2022 stiahnuť  stiahnuť
2022/20   BARDTERM, s.r.o. Sponzorská   15.11.2022  25.11.2022 stiahnuť  stiahnuť
2022/21   PESMENPOL spol. s.r.o. Sponzorská   12.12.2022  17.12.2022 stiahnuť  stiahnuť
2022/12 cafe de france s.r.o. Sponzorská 6.9.2022 3.10.2022 stiahnuť  stiahnuť
2023/1 Mestské lesy Bardejov s.r.o. Sponzorská 3.2.2023 4.2.2023 stiahnuť  stiahnuť
2023/2 Miroslav Banas - UNIVER Sponzorská 14.2.2023 14.3.2023 stiahnuť  stiahnuť
2023/3 FLAMEshoes, s.r.o. Sponzorská 17.2.2023 14.3.2023 stiahnuť  stiahnuť
2023/4 Print Cup s.r.o. Sponzorská 21.2.2023 14.3.2023 stiahnuť
2023/5 PESMENPOL spo. s.r.o. Sponzorská       stiahnuť
2023/6 ZET INVEST s.r.o. Sponzorská 27.2.2023 14.3.2023 stiahnuť
2023/7 Miroslav Banas - UNIVER Sponzorská 1.6.2023 2.6.2023 stiahnuť
2023/8 PESMENPOL spol. s.r.o. Sponzorská 11.7.2023 11.7.2023 stiahnuť  stiahnuť
2023/8 PESMENPOL spol. s.r.o. - dodatok č.1 Sponzorská 15.12.2023 15.12.2023 stiahnuť
2023/9 SKAT s.r.o. Sponzorská 12.9.2023 15.9.2023 stiahnuť
2023/10 MASTRA s.r.o. Sponzorská 12.9.2023 15.9.2023 stiahnuť
2023/11 PKP Bardejov s.r.o. Sponzorská 13.9.2023 15.9.2023 stiahnuť  stiahnuť
2023/12 HP Steel SK s.r.o. Sponzorská 13.9.2023 15.9.2023 stiahnuť  stiahnuť
2023/13 ProJob s.r.o. Sponzorská 24.10.2023 16.11.2023 stiahnuť  stiahnuť
2023/14 PROSPECTS AGENCY, s.r.o. Sponzorská 15.11.2023 16.11.2023 stiahnuť  stiahnuť
2023/15 ZET INVEST s.r.o. Sponzorská 15.11.2023 16.11.2023 stiahnuť  stiahnuť
2023/16 NANOERA s.r.o. Sponzorská       stiahnuť
2023/17 BARDTERM, s.r.o. Sponzorská 12.12.2023 12.12.2023 stiahnuť  stiahnuť
2023/18 Repasmont Slovakia s.r.o. Sponzorská       stiahnuť
2024/1 RETEC s.r.o. Sponzorská 1.1.2024 31.1.2024 stiahnuť
2024/2 ZET INVEST s.r.o.  Sponzorská 1.1.2024 31.1.2024 stiahnuť

Hokejisti HK Bardejov v boji o tretie miesto privítali na domácom ľade súpera z Púchova. Po víťazstve v prvom zápase 5:2 mali na hokejkách mečbal, v prípade, ak by vyhrali, tešili by sa z bronzových medailí. Napokon Bardejovčania svojho súpera porazili vysoko 15:7 a získali doposiaľ najväčší úspech v krátkej histórii fungovania klubu.

Už prvá tretina napovedala, kto bude ťahať za dlhší koniec povrazu. Bardejovčania ju vyhrali 5:1 a položili základ víťazstva. V prostrednej časti hry znova na ľade dominovali a druhú dvadsaťminútovku vyhrali 4:1.

Už túto sobotu odohráme 3. zápas o 3. miesto v 2. SHL.

V sobotu 16. februára 2019 o 17:30 hod. sa predstavíme proti Púchovu.

Príďte nás povzbudiť! HK Bardejov, hokejový klub Bardejovčanov.

Vstupné 2 €. Deti do 8 rokov majú vstup zdarma.

V 2. hokejovej lige rozohrali finálové zápasy o medaily. Víťaz tretej najvyššej súťaže bude hrať baráž o účasť v 1. lige. S najväčšou pravdepodobnosťou súperom bude na poslednom mieste hrajúci Prešov.

HK Bardejov hrá o tretie miesto a v prvom kole sa mu pri Váhu darilo. Česelka a Duračinský dali po góle a pripísali si aj dve asistencie.

Po výhre v prvom zápase o víťaza skupiny na ľade Rimavskej Soboty mali Bardejovčania postup na svojich hokejkách. No doma vyšli gólovo naprázdno pred viac ako tisíc divákmi.

V rozhodujúcom treťom zápase Soboťania doma vyhrali a s Levicami si to rozdajú o titul i barážový duel o postup do 1. ligy.

V druhom finálovom zápase skupiny Východ druhej hokejovej ligy hostil HK Bardejov celok Rimavskej Soboty. Po výhre u súpera mali Hornošarišania na hokejkách mečbal a ak by zvíťazili, stali by sa víťazmi skupiny a postúpili by do finále druhej ligy, v ktorom by narazili na najlepší celok zo západu.

Od úvodu sa hral atraktívny hokej pred početným hľadiskom. Do Bardejova prišlo viac ako 1100 ľudí, čo je doposiaľ v krátkej histórii klubu rekord.

Prvým finálovým zápasom v druhej hokejovej lige, v skupine Východ, odštartovalo vyvrcholenie dlhodobej súťaže. Rimavská Sobota v ňom privítala bardejovský HK a už pred zápasom bolo jasné, že oba celky pôjdu na doraz a do finále, ktoré sa hrá na dve víťazstva, budú chcieť vstúpiť lepšie.

Úvodná tretina priniesla iba jeden gól, o ktorý sa postaral v dvanástej minúte domáci Koniar. V úvode prostrednej časti hry hrala Rimavská Sobota presilovú hru a dokázala ju využiť – na 2:0 zvyšoval Buda.

Druhá hokejová liga, skupina východ, mala v sobotu (19. januára 2019) na programe druhé zápasy semifinále play-off. Po výhre v Gelnici mali hokejisti HK Bardejov na hokejkách mečbal a v prípade výhry by postúpili do finále.

Od začiatku boli domáci lepším tímom a postupe si začali vytvárať gólové šance. Do hľadiska si našlo cestu viac ako 600 divákov a prvého presného zásahu sa dočkali v trinástej minúte, keď skóre otvoril Lesňák.

Už túto sobotu odohráme 2. zápas play-off.

V sobotu 19. januára 2019 o 17:30 hod. sa predstavíme proti Gelnici.

Úvodný duel v play-off majú za sebou druholigoví hokejisti HK Bardejov. V prvom zápase sa predstavili na ľade Gelnice. Dres Bardejova si obliekli aj nové akvizície – Peter Bartoš, Vladimír Poláček a Marcel Paulovský.

Bardejovčania porazili svojho súpera na jeho ľade 4:1 a sú jedno víťazstvo od postupu do finále play-off.