V tretej najvyššej hokejovej súťaži v 12. kole Trebišov vyhral s Bardejovom 3:2. Pred viac ako 400 divákmi sa prvá tretina skončila bez gólov. Na oboch stranách boli šance, ale brankári Fedor i Dzúr boli pozorní.
 
V tej druhej ruský legionár Koksharov po nahrávke Lúča poslal Bardejov do vedenia. Lenže potom prišli slabé chvíle Šarišanov a trestuhodné poľavenie v nasadení. Už o 20 sekúnd Miľovčík vyrovnával a o ďalšiu minútu Schnelly otočil výsledok v prospech Trebišova. Dokonca pri vylúčení Hmeľára za napadnutie domáci Kočišom využili presilovku na 3:1.
 
No tentoraz len 22 sekúnd po druhej prestávke sa aj hosťom vydaril prekvapujúci útok. Panóc ponúkol šancu Lúčovi a na ukazovateli bol kontaktný gól na 3:2.
 
Osobné súboje sa priostrili. Lietali aj päste, v ktorých dominovali Kobeľa a Holéczy. Záverečných desať minút už nestačilo aktívnejším hosťom aspoň na predlženie. Po skončení zápasu sa obaja aktéri predstavili hromadnou bitkou. Vyprovokovali ju domáci pod vedením brankára Fedora.
 
HK 2016 Trebišov – HK Bardejov 3:2 (0:0, 2:1, 0:1)
Góly: 27. Miľovčík, 28. Schnelly, 36. Kočiš - 27. Koksharov, 41. Lúč
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Dzúr – Hmeľár, Koksharov, Ondrej, Komloš, Hreha, Osuský, Sekerčák, Pribula – Leskovjanský, Lúč, Holéczy – Lesňák, Lopáček, Chmeľ – Panóc, Kosár, Horňák
 
Goriščák už nie je prezidentom, trest pre Česelku
 
Disciplinárna komisia Slovenského zväzu ľadového hokeja potrestala Petra Česelku z HK Bardejov. V zápase doma s Gelnicou 8.12. (2:4) nešetrne vrazil na mantinel protihráča Cvejnu. Uznáva sa vinným, keďže mu spôsobil ľahšie zranenie. Podľa pravidiel mu bol uložený nepodmienečný trest zastavenia činnosti na 7 zápasov a pokuta 30 eur.
 
Na stránke HK Bardejov viceprezident Jozef Talár napísal takúto informáciu: „HK Bardejov, o.z., upovedomuje priaznivcov nášho klubu a širokú verejnosť o skutočností, že Pavol Goriščák ukončil svoje pôsobenie v štruktúrach HK. V mesiaci november 2018 sa na vlastnú žiadosť vzdal funkcie prezidenta.“

www.ahojbardejov.sk