V štvrtom kole druhej hokejovej ligy sa Bardejovčania predstavili na ľade nepríjemnej Gelnice. Domáci v dueli chceli získať plný počet bodov, no ani hostia nechceli odísť naprázdno. Už na začiatku piatej minúty sa domáci ujali vedenia a v dvanástej minúte v presilovej hre zvýšili už na 2:0. Takýmto výsledkom sa skončila aj úvodná tretina.

V prostrednej časti hry sa však karta obrátila a góly začali strieľať Bardejovčania. Najprv znížil v 25. minúte Renčok a po polhodine hry Lúč vyrovnal. O necelé dve minúty už na ukazovateli svietil stav 2:3, keď Hornošarišanov do vedenia poslal Koksharov. V ďalšom priebehu tretiny už ďalší presný zásah diváci nevideli.

Posledná tretina patrila znova zverencom trénera Všetečku. Leskovjanský zvýšil na 2:4 a črtajúce sa víťazstvo priblížil Lopáček v 52. minúte. Necelý štyri minúty pred záverečným klaksónom domáci už len znížili. Bardejovčania po výhre 5:3 si pripísali ďalšiu výhru a po víťazstve v Sabinove a doma nad Sanokom vyhrali aj tretí zápas v rade.

HC Rebellion Gelnica – HK Bardejov 3:5 (2:0, 0:3, 1:2)

Góly: 5. Laškody, 13. Hajduk, 57. Dravecký – 25.Renčok, 30. Lúč, 32. Koksharov, 45. Leskovjanský, 52. Lopáček

Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Dzúr – Hreha, Koksharov, Leskovjanský, Lúč, Holéczy – Mihňák, Ondrej, Renčok, Leščišin, Česelka – Hmeľar, Mistrík, Forgáč, Duračinský, Mach – Pribula, Lukaček, Lopáček, Panóc

www.ahojbardejov.sk