Na zimnom štadióne v Bardejove sa po roku v nedeľu 18.3.2018 znova uskutočnilo podujatie pod názvom Rodina na ľade. Organizátorom sa stal Hokejový klub Bardejov v spolupráci so Slovenskou národnou stranou v Bardejove.

Cieľom akcie bolo pritiahnuť na ľad celé rodiny, dospelých i deti, zasúťažiť, zrelaxovať a oddýchnuť si. Takisto klub HK Bardejov odovzdaním výstroje, ktorú zasponzorovala Slovenská národná strana, podporil Mládežnícky hokejový club v Bardejove, darčeky z rúk Pavla Goriščáka a Vladimíra Ducára prevzal Tomáš Ivan z MHC 46 Bardejov.

Na ľad počas viac ako dvoch hodín vykorčuľovali stovky nadšencov. Nechýbali ani rozmanité zručnostné súťaže na vopred pripravených stanovištiach. Za splnenie úloh získali korčuliari lístky a tie si vymenili za rôzne odmeny. O chutné občerstvenie sa postaral Klub žien SNS Marína. Organizátori boli s celou akciou spokojní, veď zaplnený ľad bol toho dôkazom.

Hokejový klub Bardejov má dobrú spoluprácu s mládežníckym klubom a do budúcna by chceli spolu zorganizovať viac podobných podujatí. Veď samotnou víziou klubu je seniorský hokej stavať práve na domácich odchovancoch a ako povedal Pavol Goriščák, ktorý je zároveň prezidentom HK Bardejov, je našou povinnosťou vytvárať čo najlepšie podmienky pre budúcnosť našej mládeže.

Celá akcia sa aj tento rok vydarila na výbornú a detičky si zo štadióna odniesli nielen darčeky, ale aj skvelé spomienky.

www.ahojbardejov.sk