HK Bardejov s piatimi výhrami za tri body a jednou v predlžení sa nedočkal tak prepotrebných bodov ani v predposlednom kole základnej časti. V Sanoku pred plným hľadiskom 2200 divákov.

Šarišania dali len jeden gól a opustili vytúženú pozíciu na ôsmom mieste. Bodkou základnej časti bude záverečné 18. kolo o dva týždne 27. januára s Martinom. Podstatný bude výsledok Sabinova s Breznom.


V Sanoku pri závideniahodnej kulise boli domáci dôraznejší, išli do vedenia a po prestávke odskočili na 2:0. Na chvíľu ich pribrzdil Lúč. Dal kontaktný gól pri asistencii Priganca a Kliuchankina. Lenže to bolo všetko. Domáci pridali ešte dva góly a skóre 4:1 stačilo na bezproblémový záver.

HK 58 Sanok – HK Bardejov 5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
Góly: 11. Witan, 23. a 36. Wilusz, 36. Cwikla, 57. Bielec – 27. Lúč
Bardejovčania nastúpili v tejto zostave: Dzúr, S. Mojdis – Polaček, Všetečka, Chmeľ, Lúč, Priganc – Demjanovič, Juročko, Šabanov, Duhan, Kliuchankin – V. Mojdis, Mihňák, Tipul, Česelka, Forgáč – Šiba

Najbližšie sa Bardejovčania predstavia doma, 27.1.2018, proti celku z Martina. Uvidíme, či to bude posledný zápas tejto sezóny, alebo sa Bardejovčanom podarí prebojovať do play off.

Zostrih zo zápasu

www.ahojbardejov.sk